dekor6.com 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunu Uygular.
dekor6.com sitesinde satılmakta olan tüm ürünler orjinal olup Kuzey Kitabevi tarafından garanti altına alınmıştır.Siparişleriniz paket aşamasına girmeden önce yetkili arkadaşlarımız tarafından kontrol edilerek paketlenmektedir.

 

Fakat inceleme aşamasında gözden kaçan (dizgi,baskı hatası,sayfa eksikliği) vb. gibi hatalar olduğu taktirde tüm sorumluluk dekor6.com'a aittir.

 

Tüketici Hakları Kanunu gereğince iade etmek istediğiniz ürünün (teslim aldığınız gün itibariyle) en geç 3 iş günü içerisinde dekor6.com yetkililerinin elinde olacak şekilde irtibata geçerek aynı kargo şirketiyle faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İadeniz dekor6.com yetkilileri tarafından değerlendirilerek en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir.

 

(Okunmuş ve yıpranmış ; İçerisine notlar alınmış ; ıslanmış ; faturasız ürünlerin iadesi kesinlikle mümkün değildir.)
(Puzzle,Aksesuar gibi pres jelatinli ürünlerin iadesi; pres jelatini açıldığı taktirde iadesi mümkün olmayacaktır.)
Siparişlerinizi teslim eden kargo şirketiyle ilgili zarar görmüş paket sorunlarında siparişiniz teslim alınmayarak teslimatçı kargo şirket yetkilisine tutanak tutturulması gerekmektedir . Siparişinizi teslim eden kargo şirket yetkilisinin itirazı durumunda paket orada açılarak ürünleri kontrol ettirme hakkına sahipsiniz.

 

Siparişinizi kabul etmeyip tutanak tutturduğunuz taktirde tutanağınızın bir kopyasını dekor6.com'a ulaştırmanız halinde dekor6.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimat gerçekleştirecektir.
Çerez Kullanımı